Vi säljer hus vi själva skulle vilja bo i.

På landet. Vid havet. På Österlen & Västerlen

Vi säljer hus vi själva skulle vilja bo i.

Vår filosofi är ganska enkel. Vi säljer hus vi själva skulle vilja bo i. Det är ett privilegium. Vi älskar hus. Vi älskar människor.  Vi älskar Skåne i både öst och väst. Varje dag strävar vi efter att utvecklas. Hus av sten. Hus av korsvirke. Hus av tegel. Hus för liten peng och större. Det lilla renoveringsobjektet i skogsbrynet kan vara lika spännande som den kringbyggda gården på slätten eller längan i fiskeläget. Men, det ska erkännas - ”udda” hus i finner lättast vägen till våra hjärtan! 

Varje dag blandar vi passion för hus och människor med kunskap och erfarenhet av husaffärer. 

Vill du hålla dig informerad - anmäl dig till vår mailinglista så får Du information direkt via vårt nyhetsbrev när ett nytt hus lanseras. 

Funderar du på att sälja ditt hus under 2022 är du hjärtligt välkommen att höra av dig för ett förutsättningslöst möte. 

Österlen - 0414-708 00 eller via mail
Västerlen - 040-471551 eller via mail

Väl mött och varmt välkomna, önskar Lotta, Elisabeth, Gabrielle, Roxanna, Sara, Therese, Catja & Peter.

Vi säljer hus vi själva skulle vilja bo i.

Lotta Nordstedt

Lotta Nordstedt

VD/fastighetsmäklare
Form & foto
Uppvik ÖSTERLEN
0708-92 07 24
lotta@uppvik.nu
Elisabeth Wretsell

Elisabeth Wretsell

VD/fastighetsmäklare
Foto & inredning
Uppvik VÄSTERLEN
0704-52 06 46
elisabeth@uppvik.nu
Gabrielle Malmberg

Gabrielle Malmberg

Fastighetsmäklare
Text, foto, form & inredning
ÖSTERLEN & MEDELHAV
0708-66 95 93
gabrielle@uppvik.nu
Mi Ståhl

Mi Ståhl

Fastighetsmäklarstuderande
Form, foto & inredning
Uppvik ÖSTERLEN
0733-714 714
hus@uppvik.nu
Sara Hertzman Persson

Sara Hertzman Persson

Fastighetsmäklare
Form, text & foto
Uppvik VÄSTERLEN
0730-917 222
sara@uppvik.nu
Therese Carnemalm

Therese Carnemalm

Illustratör & konstnär
Handgjorda ritningar
VÄSTERLEN & ÖSTERLEN
0702-56 36 06
therese@carnemalm.se
Catja Björklund

Catja Björklund

Text, foto & inredning
Uppvik ÖSTERLEN
0735-18 18 28
catja@uppvik.nu
Peter Olsen

Peter Olsen

Hantverkare & finfixare
Uppvik ÖSTERLEN
0708-80 58 28
peter.universal@icloud.com
Roxanna Wretsell

Roxanna Wretsell

Inredning & visningar
Uppvik VÄSTERLEN
Penseldrag & arkitektur AO Media. Powered by ExpressionEngine