Vi säljer hus vi själva skulle vilja bo i.

På landet. Vid havet. På Österlen & Västerlen

Människorna

Vill Du läsa mer om oss? Klicka på respektive!

Lotta Nordstedt

VD/fastighetsmäklare
Formgivare & foto
Uppvik ÖSTERLEN
0708-92 07 24
lotta@uppvik.nu

Elisabeth Wretsell

VD/fastighetsmäklare
Foto & layout
Uppvik VÄSTERLEN
0704-52 06 46
elisabeth@uppvik.nu

Gabrielle Malmberg

Fastighetsmäklare
Text, foto & layout
ÖSTERLEN & MEDELHAV
0708-66 95 93
gabrielle@uppvik.nu

Sara Hertzman Persson

Fastighetsmäklare
Foto, text & layout
Uppvik VÄSTERLEN
0730-917 222
sara@uppvik.nu

Mi Ståhl

Mäklarassistent (mammaledig)
Formgivning, foto & visningar
Uppvik ÖSTERLEN

Catja Björklund

Skribent & assistent
Uppvik ÖSTERLEN
0735-18 18 28
catja@uppvik.nu

Therese Carnemalm

Handgjorda ritningar
VÄSTERLEN & ÖSTERLEN
0702-56 36 06
therese@carnemalm.se

Ingrid Fredriksson

Handgjorda ritningar
VÄSTERLEN & ÖSTERLEN
0709-16 67 96
ingrid@uppvik.nu

Peter Olsen

Skribent
Uppvik ÖSTERLEN
0708-80 58 28
ordochbygg@icloud.com

Roxanna Wretsell

Styling & visningar
Uppvik VÄSTERLEN
Penseldrag & arkitektur AO Media. Powered by ExpressionEngine