Vi säljer hus vi själva skulle vilja bo i.

På landet. Vid havet. På Österlen & Västerlen

Människorna

Vill Du läsa mer om oss? Klicka på respektive!

Lotta Nordstedt

VD/fastighetsmäklare
Form & foto
Uppvik ÖSTERLEN
0708-92 07 24
lotta@uppvik.nu

Elisabeth Wretsell

VD/fastighetsmäklare
Foto & inredning
Uppvik VÄSTERLEN
0704-52 06 46
elisabeth@uppvik.nu

Gabrielle Malmberg

Fastighetsmäklare
Text, foto, form & inredning
ÖSTERLEN & MEDELHAV
0708-66 95 93
gabrielle@uppvik.nu

Sara Hertzman Persson

Fastighetsmäklare
Form, text & foto
Uppvik VÄSTERLEN
0730-917 222
sara@uppvik.nu

Mi Ståhl

Fastighetsmäklarstuderande
Form, foto & inredning
Uppvik ÖSTERLEN
0733-714 714
hus@uppvik.nu

Catja Björklund

Text, foto & inredning
Uppvik ÖSTERLEN
0735-18 18 28
catja@uppvik.nu

Therese Carnemalm

Illustratör & konstnär
Handgjorda ritningar
VÄSTERLEN & ÖSTERLEN
0702-56 36 06
therese@carnemalm.se

Ingrid Fredriksson

Handgjorda ritningar
VÄSTERLEN & ÖSTERLEN
0709-16 67 96
ingrid@uppvik.nu

Peter Olsen

Hantverkare & finfixare
Uppvik ÖSTERLEN
0708-80 58 28
peter.universal@icloud.com

Roxanna Wretsell

Inredning & visningar
Uppvik VÄSTERLEN
Penseldrag & arkitektur AO Media. Powered by ExpressionEngine